Kurumsal İletişim 0850 346 60 43
Memduh Tanrıöver | İleri Seviye 3ds Max Eğitimleri

3ds Max & V-Ray Eğitim Detaylarını İncelemeyi Unutmayın !

Kurs Detayları

-- Memduh Tanrıöver --

Memduh Tanrıöver Hakkında


Erciyes Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünü 2014 yılında bölüm birinciliği ile tamamlayan Memduh Tanrıöver yüksek lisansını Endüstriyel Tasarım Mühendisliğinde sürdürmektedir.
2006 yılından itibaren uluslararası tesis ve fabrika kurulumlarını yapan firmada Ürün Tasarım, Prototipleme ve Üretim Planlama görevlerini yerine getirmiştir. 2014 yılı lisans mezuniyeti sonrası Ev ve Bahçe Mobilyaları, Beyaz Eşya, Savunma Sanayi ve çeşitli sektörlerde ulusal ve uluslararası markaların Endüstriyel Tasarım, Ürün Prototipleme, Render ve Animasyon süreçlerini yönetmiştir.
2015 yılında 150 ülkeye ihracat yapan sektörünün önde gelen markasında Endüstriyel Tasarım biriminin başına getirilmiştir. 2017 yılında kendi şirketini kurmuştur.
Bugün Amerika, Estonya ve Türkiye'de bulunan şirketleri vasıtasıyla kendi tasarımlarının uluslararası mecralarda satışını yapmakta ve Uluslararası Markalara, Mimar, İç Mimar, Mühendis vb. meslek gruplarına danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir.

memduh, memduh tanrıöver, astronom, astronomi, astronomi ve uzay bilimleri, 3d max kursu, 3d max, 3d max kursu ankara, 3d max kursu istanbul, istanbul 3d max kursu, ankara 3d max kursu, en iyi 3d max kursu, arge kariyer

memduh, memduh tanrıöver, astronom, astronomi, astronomi ve uzay bilimleri, 3d max kursu, 3d max, 3d max kursu ankara, 3d max kursu istanbul, istanbul 3d max kursu, ankara 3d max kursu, en iyi 3d max kursu, arge kariyer

Üstün Gerçeklikte Render Çalışmalarına İmza Atın !

İleri Seviye 3ds Max & V-Ray Kursu Detaylarını ve Render Çalışmalarımızı İncelemeyi Unutmayın

Uluslararası Projeler ve Başarılar


Profesyonel olarak yüzlerce ulusal ve uluslararası markalara tasarım, render ve danışmanlık hizmeti vermiş. 7 yılda 120 eğitim grubundan oluşan 1000+ katılımcıya 3ds Max ve V-Ray eğitimini başarıyla tamamlamış uzmandan eğitim almak için birçok nedeniniz var !

Dev Arşiv Hediye !

Kurs Sonunda 1 TB Boyutunda Üstün Kaliteli Materyal, Obje, İç ve Dış Mekan Aksesuarları, Bitki, Mutfak, Koltuk, İç ve Dış Mekan Sahneleri vb. Bütün İhtiyaçlarınızı Karşılayacak 4.000 TL Değerinde Dev Arşiv Hediye !

100 % Öğrenme Garantisi

100 % Öğrenme Garantisi Kapsamında, Katılamadığınız, Eksik Kaldığınız Konuları Tamamlayabilmeniz veya Konu Tekrarı İçin Daha Sonra Açılan Gruplara Ücretsiz Katılabilirsiniz!

Sertifika

Eğitim sonunda alacağınız sertifika ile 3ds Max ve V-Ray Programları Yetkinliğinizi Belgelendirebilirsiniz.

Özel Eğitim Dökümanları

Güncel Yazılımlar, Kullanışlı Eklenti ve Dökümanlar ve 3D Arşiv Gibi Dökümlarımızı Öğrencilerimizle Paylaşarak Gelişimlerine Katkı Sağlıyoruz.

Ömür Boyu Destek

Yazılım ve Eklenti Kurulumları, Kurs Sonrasında Oluşacak Destek Taleplerinizde Her Zaman Yanınızdayız.

Uluslararası Sertifika

Dilerseniz 3ds Max ve V-Ray Bilginizi Uluslararası Geçerlilikte Sertifika Seçeneğiyle Tescilleyebilirsiniz!

Tamamlanmış Eğitim

Öğrenci

Mutlu Katılımcılar

...

01

Üstün Gerçeklikte Materyaller

Gerçekçi render çalışmalarının olmazsa olmazı elbette kaliteli materyaller hazırlamaktan geçmekte. 3ds Max ve V-Ray eğitimlerimizde gerçekçi V-Ray materyalleri hazırlamayı çok çeşitli materyal hazırlama uygulamalarımız ile öğreneceksiniz.

02

Kusursuz İç Mekan Sahneleri

Mutfak, banyo, salon, yatak odası, çocuk odası, yemek odası, antre, hol, cafe, mağaza, spa, fitness ve ofis olmak üzere bütün iç mekan çalışmalarını kolaylıkla hazırlamanız ve bu sahnelerde üstün gerçeklikte renderlar hazırlamanız için ihtiyacınız olan tüm detaylar bu eğitimde.
...
...

03

Gerçekçi Dış Mekan Çalışmaları

Peyzaj, apartman ve konut projelerinizde, farklı ışık ortamlarını simule etmek, minimum polygon sayısı ile maksimum verim almak, güncel ve kullanışlı eklentilerle projelerinizde zaman kazanmak ve birçok dış mekan render detaylarını bu eğitimde öğreneceksiniz.

Üstün Gerçeklikte Render ve Animasyon

Uluslararası Render ve Animasyon Çalışmalarına İmza Atmış Profesyonellerden 3ds Max & V-Ray Eğitimi Almaya Başlayın !


3d max kursu, 3d max, 3d max kursu ankara, 3d max kursu istanbul, istanbul 3d max kursu, ankara 3d max kursu, en iyi 3d max kursu, arge kariyer, arge